This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

 Hakkapeliter

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Holender

Strony: [1]
1
Koszary / Podanie Holendra
« dnia: Października 01, 2016, 06:50:07 pm  »
1. Nick w grze Holender (Nad historycznym jeszcze myślę)

2. Nick na Steam Kacper

3. Wiek: 13, mimo iż jestem młody, potrafię się zachować. (Osoby podane niżej mogą to potwierdzić)

4. Poprzednie i obecne klany na Deluge i innych modach m&b Byłem kiedyś w KChP które się rozpadło, oraz w ChL. Obecnie jestem w 17pp na NW oraz w 61st VA na N&S

5. Dlaczego akurat my? Rekomendacja znajomych (Koxxus oraz Tenkay/Joachim,czy jaki on nick ma teraz) oraz filmiki stworzone przez Muzga

6. Jaką jednostką grasz najlepiej? (konny / pikinier / strzelec) Wszystkimi gram tak średnio-dobrze, aczkolwiek lubię grać jako rajtar. Lubię 'zachodni' styl gry.

7. Krótko coś o sobie: posiadam 1776 godzin w M&B:WB, lubię historię ( od 1600 do 1865), interesuje się bronią palną. Moje 3 ulubione bronie w modzie The Deluge to: Cup Hilt Rapier, Swedish Hilt Sword oraz Kilij. Nie przepadam za noszeniem puchy, preferuję kolety, ewentualnie jakieś lekkie pancerze. Nie umiem strzelać z łuku

8. Czy masz zamiar aktywnie korzystać z klanowego Team Speaka (wymagany do komunikacji) oraz forum? Zazwyczaj gram sam, ale jak będą eventy to oczywiście będę wchodził na TS'a. Z forum raczej korzystać nie będę, obecnie aktywny jestem tylko i wyłącznie na FSE forum i raczej to się nie zmieni.

9. Jeżeli w ciągu 3 dni od przyjęcia podania nie przeczytam i nie wykonam poleceń w odpowiedzi od rekrutanta proszę usunąć Mnie z listy rekrutów.

Strony: [1]