Hakkapeliter

Autor Wątek: Podanie Holendra  (Przeczytany 370 razy)

Holender

• Włóczęga
  • *
Podanie Holendra
« dnia: Październik 01, 2016, 06:50:07 pm »
1. Nick w grze Holender (Nad historycznym jeszcze myślę)

2. Nick na Steam Kacper

3. Wiek: 13, mimo iż jestem młody, potrafię się zachować. (Osoby podane niżej mogą to potwierdzić)

4. Poprzednie i obecne klany na Deluge i innych modach m&b Byłem kiedyś w KChP które się rozpadło, oraz w ChL. Obecnie jestem w 17pp na NW oraz w 61st VA na N&S

5. Dlaczego akurat my? Rekomendacja znajomych (Koxxus oraz Tenkay/Joachim,czy jaki on nick ma teraz) oraz filmiki stworzone przez Muzga

6. Jaką jednostką grasz najlepiej? (konny / pikinier / strzelec) Wszystkimi gram tak średnio-dobrze, aczkolwiek lubię grać jako rajtar. Lubię 'zachodni' styl gry.

7. Krótko coś o sobie: posiadam 1776 godzin w M&B:WB, lubię historię ( od 1600 do 1865), interesuje się bronią palną. Moje 3 ulubione bronie w modzie The Deluge to: Cup Hilt Rapier, Swedish Hilt Sword oraz Kilij. Nie przepadam za noszeniem puchy, preferuję kolety, ewentualnie jakieś lekkie pancerze. Nie umiem strzelać z łuku

8. Czy masz zamiar aktywnie korzystać z klanowego Team Speaka (wymagany do komunikacji) oraz forum? Zazwyczaj gram sam, ale jak będą eventy to oczywiście będę wchodził na TS'a. Z forum raczej korzystać nie będę, obecnie aktywny jestem tylko i wyłącznie na FSE forum i raczej to się nie zmieni.

9. Jeżeli w ciągu 3 dni od przyjęcia podania nie przeczytam i nie wykonam poleceń w odpowiedzi od rekrutanta proszę usunąć Mnie z listy rekrutów.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 06:56:22 pm wysłana przez Holender »

Czeremis

• Administrator
  • Bywalec
Odp: Podanie Holendra
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2016, 07:39:16 pm »
Witamy w szeregach Hakkapelitów!

Jesteś przyjęty na okres próbny.

Ustaw sobie tagi "Hakkapelit_Rookie_nick" i nasz baner dla rekrutów (Flaga Szwecji)

Nasz aktualny TS3 to: 91.239.66.41:1337

Zaproś mnie do znajomych na Steam "[Hakkapelit] Czeremis",
a następnie zaakceptuj wysłane przeze mnie zaproszenie do grupy.

Po jakimś czasie możliwe że dostaniesz też zaproszenia od ludzi Zbaraski / Bango / Bartan / Rufus / Muzg 
- przyjmij ich, oni zajmują się rozsyłaniem informacji w klanie.

Po paru tygodniach aktywności i wykazaniu się czymś sensownym, zostaniesz awansowany na pełnoprawnego członka naszego klanu i otrzymasz hasło na klanowy baner.

Ryttmästare Nils Akerman               

Issus

• Hakkapelit
  • Włóczęga
  • *
Odp: Podanie Holendra
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2017, 06:31:49 pm »
szlak