Hakkapeliter

Autor Wątek: Podanie Felix250  (Przeczytany 231 razy)

Felix250

• Hakkapelit
  • Włóczęga
  • *
Podanie Felix250
« dnia: Marzec 04, 2017, 11:16:03 pm »
 Nick w grze: Felix250
2. Nick na Steam: Felix250
3. Wiek: 13 rocznikowo 14
4. Poprzednie i obecne klany na Deluge i innych modach m&b : Aktualnie: 13pp[nw] , 61stVA[ns] , Kingdom OF Jerusalem [pk] ,  Legio XII [raw] . Wojsko Prywatne [DP] , nie byłem w żadnym klanie na the deluge
5. Dlaczego akurat my? Ostatnio grałem u was na inv i bardzo mi się spodobała wasza atmosfera ,styl walki. Szybko rozwiązujecie problemy.Też , że jesteście bardzo dobrym klanem
6. Jaką jednostką grasz najlepiej? (konny / pikinier / strzelec) : .... Raczej strzelec
7. Krótko coś o sobie : Nazywam się Bartek. Lubię grać w gry strategiczne. Aktualnie gram w gry takie jak (WB , total wary. , eu IV cs )
8. Czy masz zamiar aktywnie korzystać z klanowego Team Speaka (wymagany do komunikacji) oraz forum? : Mam zamiar używać aktywnie ts i forum.
9. Jeżeli w ciągu 3 dni od przyjęcia podania nie przeczytam i nie wykonam poleceń w odpowiedzi od rekrutanta proszę usunąć Mnie z listy rekrutów.        ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 08:52:58 am wysłana przez Felix250 »

Bartan_PL

• Hakkapelit
  • Włóczęga
  • *
Odp: Podanie Felix250
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2017, 01:44:27 pm »
Witamy w szeregach Hakkapelitów!

Jesteś przyjęty na okres próbny.

Ustaw sobie tagi "Hakkapelit_Rookie_nick" i nasz baner dla rekrutów (Flaga Szwecji)

Nasz aktualny TS3 to: 91.239.66.41:1337

Zaproś mnie do znajomych na Steam "Bartan",
a następnie zaakceptuj wysłane przeze mnie zaproszenie do grupy.

Po jakimś czasie możliwe że dostaniesz też zaproszenia od ludzi Zbaraski / Joolomen / Bartan / VernoMi / Muzg 
- przyjmij ich, oni zajmują się rozsyłaniem informacji w klanie.

Po paru tygodniach aktywności i wykazaniu się czymś sensownym, zostaniesz awansowany na pełnoprawnego członka naszego klanu i otrzymasz hasło na klanowy baner.

Sergeant Anselmi Rinne